HAKKIMIZDA

2005 yılından bu yana, bayisi olduğu birçok firmanın banyo, CAM MOZAİK, mutfak malzemeleri ile seramik karolarının toptan satısı ile birlikte perakende, bayilik ve proje bazında tüm ülkede hizmet vermektedir.

Firmamız yer, duvar ve dış cephe kaplama alanında konusunda uzman olan HİTİT Seramik ve HOME WORKS markalı ürünlerle her zevke ve mekana uygun seramik karoları özellikle mimar, müteahhid ve dekaratörlerin beğenisine sunmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu her zaman birinci planda tutmuş olup bunu şirket prensibi olarak benimsemiştir.

Firmamız MAHMUTBEY'de bulunan 5.000 m²'lik depo ve teşhir standlarıyla hizmet vermekte olup, konusunda uzman kadrosuyla bu alanda yükselişimizi hızla sürdürmekteyiz.

Seramix inşaat malzemeleri konusunda uzman satış ve pazarlama elemanları ve uygulama kontrol ekipleri ile 2005 yılından bu güne kadar, temsilciliğini yapmakta olduğu birçok firmanın özellikle banyo ve mutfak dekorasyonu için üretmiş olduğu her türlü inşaat, dekorasyon malzemeleri ile cam mozaik ve seramik karolarının toptan satısı ve ihtiyaç duyulduğunda uygulaması ile gerek proje bazında gerekse perakende olarak Türkiye içinde bir şehir ve satış noktasına hizmet vermektedir.

Seramix, yer ,duvar ve dıs cephe kaplama alanında konusunda uzman olan HİTİT Seramik ve HOME WORKS markalı ürünlerle her zevke ve mekana uygun seramik karoları Mecidiyeköy Ortaklar Caddesi Fulya Mahhallesi Garaj Sokak Uzay Apartmanı 9/1 adresindeki show-roomunda özellikle mimar, iç mimar ve müteahhitlerin beğenisine sunmaktadır. Bunun yanında İstanbul-Mahmutbey'de yaklaşık 5000 m²'lik alanda kurulmuş bulunan depo ve teşhir standlarımızla da kısa sürede hizmet kapasitemizi birkaç katına çıkartmış, konusunda uzman kadromuzla bu alandaki en iyi ve güvenilir firmalardan birisi olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firmamız kaliteli ve güvenilir ticaret anlayışını, servis konusundaki hassasiyet gereksinimini, müşteri memnuniyetini ve zamanlama konusundaki tutarlılıkla birlikte müşterilerine hızlı servis vermeyi her zaman birinci planda tutmuş olup bunu şirket prensibi olarak benimsemiştir.

Fulya Mahallesi Garaj Sokak Cennet Han No:7/C Mecidiyekoy / istanbul
Telefon: +90 212 347 49 41/42/43 - Faks: +90 212 347 49 80 - bilgi@seramix.net
www.tasarmak.com